تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نرسیده به چهارراه شهرداری، پلاک 45​​​​​​​ طبقه دوم

En
Ar

|​​​​​​​

تماس با ما

خدمات جراحی دکتر طاهری اعظم / Services

درمان شکستگی ران، لگن و زانو

شایع ترین علت شکستگی لگن و ران سقوط از ارتفاع زیاد یا ضربه شدید به استخوان در اثر تصادف است. همچنین شرایطی مثل پوکی استخوان در افراد مسن... (بیشتر بخوانید)

تعویض مجدد مفصل لگن

دلایل مختلفی موجب نیاز به جراحی مجدد یا جراحی ریویژن لگن می شود از جمله: پروتز مصنوعی لگن ممکن است فرسوده یا شکسته شود ... (بیشتر بخوانید)

تعویض مفصل لگن

شایع ترین دلایل آسیب مفصل لگن عبارت اند از: آرتروز، بیماری های مادرزادی لگن و آرتریت پس از سانحه... (بیشتر بخوانید)

جراحی تومور‌های استخوانی

علت اصلی ایجاد تومورهای استخوانی شناخته شده نیست اما به طور کلی تومورها زمانی که سلول های قسمتی از بدن با سرعت زیاد ... (بیشتر بخوانید)

تعویض مفصل زانو

شایع ترین علت درد مزمن زانو و تعویض مفصل زانو، آرتریت یا تورم مفصل است. انواع مختلف آرتریت عبارتند از ... (بیشتر بخوانید)

سیاه شدگی سراستخوان ران

نکروز آواسکولار ناشی از قطع جریان خون به استخوان است. بدون جریان خون، سلول های استخوانی می میرند و در نهایت مفصل استخوان... (بیشتر بخوانید)

زندگی بهتر بعد از تعویض مفصل لگن

پا درد ناشی از آرتروز مفصل لگن، عامل از کارافتادگی بسیاری از بیماران است. این بیماران که قبل از جراحی، برای انجام کارهای ساده و روزمره دچار مشکل هستند، بعد از تعویض مفصل از نتیجه جراحی شگفت‌زده می‌شوند؛ جراحی تعویض مفصل لگن نه تنها باعث درمان کامل پا درد بلافاصله بعد از جراحی می‌شود، بلکه بیمار را از معلولیت و صندلی چرخدار نیز خلاص می‌کند. بعد از گذراندن دوره کامل فیزیوتراپی، بیماران می‌توانند بدون احساس درد و خستگی، هر چه قدر دلشان می‌خواهد راه بروند و بدون محدودیت به فعالیت‌های مورد علاقه‌ خود بپردازند. رعایت برخی احتیاط‌ها و محدودیت‌های جزیی بعد از جراحی تعویض مفصل لگن، به افزایش طول عمر مفصل تعویض شده کمک می‌کند. شما می‌توانید با رعایت محدودیت‌ها و توصیه‌های لازم بعد از جراحی تعویض مفصل، در روند بهبودی خود سهیم باشید.

کیفیت زندگی بعد از تعویض مفصل لگن
میزان موفقیت جراحی تعویض مفصل لگن

رانندگی پس از جراحی تعویض مفصل لگن
تعویض مفصل لگن و تأثیر آن بر روابط جنسی

کیفیت زندگی بعد از تعویض مفصل لگن
میزان موفقیت جراحی تعویض مفصل لگن