تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نرسیده به چهارراه شهرداری، پلاک 45​​​​​​​ طبقه دوم

En
Ar

|​​​​​​​

تماس با ما

نظرات بیماران / Testimonials

با سلام خدمت شما پزشک مهربون. مطالب سایت شما ب طور حتم خیلی خیلی مفیده هم برای من ک عمل تعویض مفصل انجام دادم هم برای کسانی ک هنوز دو دل هستن. منم از شما سپاسگذارم که ب من دو باره راه رفتن رو هدیه دادین،و تا آخر عمرم ارادتمند شما هستم.

حمیدی

آقای دکتر انشاالله همیشه موفقیت های شما بیشتر و بیشتر بشه. هیچ موقع نمیتونم لطفی رو که به من کردید فراموش کنم. به جرأت میگم که الان چهار سال از عمل جراحی پای چپ من میگذره. شما تو این چهار سال به من امید و خوشبختی دادین. براتون آرزوی سلامتی میکنم. آرمان از خوزستان هستم.

ناشناس

سلام؛ وقتی سال گذشته در اثر یک اتفاق مجبور به انجام جراحی استخوان ران شدم، از طریق دوستان خوبم سرکار خانم جمشیدی و سرکار خانم دکتر طالبی طاهر با شما پزشک گرانقدر آشنا شدم و در طی این مدت و با انجام جراحی موفقیت آمیزی که برایم انجام دادید و منجر به بهبودی کامل گردید واقعاً به این نتیجه رسیدم که وجود شما پزشک عالی قدر، حاذق، توانمند و با اخلاق برای این سرزمین مایه فخر و مباهات است. بدانید در هر لحظه سپاسگزارتان هستم و صمیمانه از خداوند آرزو میکنم تا همیشه و همیشه وجود پربرکتتان از آسیب و گزند مصون بماند و سایه پرمهرتان برای خانواده، دوستان و تمام مردم ایران زمین مستدام باشد. در همینجا نیز از کارکنان مطب جنابعالی نیز تشکر فراوان می نمایم خصوصا خانم فلاح عزیز که با صبر و شکیبایی و متانت و وقار، پاسخگوی تک تک بیماران هستند. در پناه خدا باشید و دعای خیر من و خانواده ام همیشه پشت شما است

ناشناس

همیشه فکر میکردم ادما خاکسترین، بی مفهومن سطحین. اما ادمی دیدم از جنس خود افتاب که فقط میتابه براش مهم نیست که به کی باید بتابه. ادمی دیدم دلش به وسعت همه وسعتها. ازاون روز به بعد دوباره باور کردم که هنوز ادمایه طلایی هرچند کم ولی وجود دارن.
پروفسور عزیزم اون ادمه شمایی. ای کاش میتونستم مجسمه ای از دستات درست کنم واسمش رو بزارم دستای خیلی خیلی طلایی. بی نهایت واژه کمیه.
به وسعت واژه در خور وجودتون ستایشتون میکنم.
ممنون ازوجودتون
ارادتمند شما صادقیان کسی که راه رفتن رو بهش هدیه دادید

صادقیان

باتشکر از زحمات شما؛ جناب پرفسور طاهری اعظم واقعا زحمت کشید اینجاب را به زندگی عادی برگرداندید دعای خیر خانواده ام همیشه بدرقه ی راه تان باد. دستان درد نکند. باجراحی که روی پایم انجام دادید واقعا پایم مثل روزی است که متولد شدم دستان شما شفا بخش میباشد تمامی اقوام و خانواده از شما تشکر می کنند.

ص. آکنده از نهاوند

با عرض سلام و تقدیم احترام خدمت دکتر طاهری اعظم گرامی
نمی دانم چطور و چگونه از زحمات جنابعالی تشکر و قدردانی نمایم. از همینجا ارادت خالصانه خود را خدمت شما تقدیم می دارم. آرزویم موفقیت روزافزون شماست.
فرزند بیمار خانم زارع

ماهیار جلالی

ایشان الگویی بسیار ارزشمند برای جامعه پزشکی ایران هستند. خدانگهدارشان باشد.
​​​​​​​

مهدی رضوی

هیچ موقع این لطف بزرگ شما را فراموش نخواهم کرد دکتر طاهری اعظم.

علیرضا مدیحی

هرگز زحماتتون فراموش نخواهد شد. شما لطف بزرگی به پدرم داشتید، همیشه سلامت و موفق باشید.

مجید شایان وفا

دکتر عزیز، ان شاءالله همیشه در بالاترین سطح علمی باشید و برای مردم مفید باشید. من از شما به شخصه ممنونم. مهدی از تهران

آرمان

همیشه بزرگترین غم زندگی ام پاهای مادرم بود و دردهای طاقت فرسای او. و فکر اینکه مادرم بتونه یه روز عادی و بدون درد راه بره همیشه در حد یه رویای محال بود. ولی این رویا سه ساله که به حقیقت تبدیل شده . رفع حدود شش سانتی متر کوتاهی به علت دررفتگی مادرزادی مفصل ران بعد از شصت سال، مثل تولدی دوباره برای مادرم بود و بزرگترین معجزه زندگی من. و البته ممکن نبود مگر با دست های معجزه گر، مهارت وتوانایی زایدالوصف شما استاد بی رقیب. در مقابل شخصیت والا و دانش حیات بخشتان سر تعظیم فرود می آورم و زبانم از ابراز مراتب سپاس و امتنانم قاصر است. پایدار باشید.​​​​​

آیدا.س

سلام دکتر عزیزم؛ امیدوارم هرکجا هستید خوش باشید. دکتر عزیزم دخترم حدود 3 ماه پیش به دنیا اومد و من همیشه برای شما دعا میکنم که به من زندگی عادی بخشیدید. من خدا رو شکر میکنم بابت این همه لطفی که در حقم داشت و شما رو پزشک معالجم قرار داد. الان هم مرتب پیامهای شما رو در کانال تلگرام دنبال میکنم. موفق باشید.

ناشناس

چو بیمار از شفا سرمست گردد    طبیب از جام شادی مست گردد
خدا شافی و این خود افتخاریست     طبیبی با خدا همدست گردد

جناب آقای دکتر طاهری اعظم

بدینوسیله از زحمات بی دریغ جنابعالی در امر بهبودی اینجانب کمال تقدیر و تشکر را داشته و توفیقات روزافزون جنابعالی و خانواده محترمتان را از خدامند متعال خواهان و خواستارم.

ر.طیمزی از کرمانشاه

من نوجوان 16ساله هستم؛؛؛ و از وقتی که شما پدرم را عمل کردید و عشق و علاقه مردم را نسبت به شما دیدم علاقه ای برای پزشک شدن پیدا کردم.در حال حاظر دانش اموز رشته تجربی هستم امیدوارم بتونم راه شما را ادامه دهم دکتر

ناشناس

سلام خدمت دکتر عزیز و مهربانم
امروز 14 تیر .. دقیقا یکسال از روزی که عمل کردم میگذره. به جرأت میتونم بگم که همین یکسال از بهترییین سالهای زندگی من بوده… بدون درد لگن! و بدون عصا! اول لطف خدا و بعد شما آقای دکتر که مثل پدر مهربان با دستانتون به من دوباره شادی و امید رو بخشیدید و من یکماه و نیم بعد از عمل با شادی و دلخوشی و بدون هیچ ترس و نگرانی ازدواج کردم .. و بابت همه اینها مدیون شما هستم. توی این یکسال هر روز خدا رو شاکر و دعای گوی شما بودم و هستم که خدا عمر طولانی و با عزت به شما عطا کنه و دستان توانا و دل پر از مهرتون رو براتون حفظ کنه امید دیدارتون رو در دل دارم.

اسماء از قشم

جناب آقای پروفسور افشین طاهری اعظم
بی شک سلامت و شادابی جامعه مرهون وجود ارزشمند سپیدجامگانی است که روشنایی شمع وجود خود را صرف سلامتی و شادابی مردم می نمایند.

بدینوسیله از زحمات بی شائبه شما در خصوص درمان خانم ز-شولی کمال تقدیر و تشکر را داشته، موفقیت روزافزون شما را از درگاه خدای متعال خواستاریم.

باشد که این دستان پرتلاش و تخصص ارزشمند، همواره در جهت بهبودی بیماران این مرزوبوم به یاری یکتای بی همتا پایدار باشد.

از طرف خانواده های دارا و شولی

بهبودیافتگان

+16،000

سال سابقه فعالیت

+17

+12

سال فعالیت بین المللی
عمل جراحی موفق

+16،000