تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نرسیده به چهارراه شهرداری، پلاک 45​​​​​​​ طبقه دوم

En
Ar

|​​​​​​​

تماس با ما

خشکی مفصل | دلایل اصلی بروز این بیماری و روش‌های درمان آن

دکتر افشین طاهری اعظم یکی از برجسته‌ترین متخصصان ارتوپدی کشور است که به عنوان پدر علم جراحی لگن در ایران شناخته می‌شود. اگر شما نیز قصد درمان مشکلات مفصلی خود مانند آرتروز و خشکی مفصل از طریق انجام عمل جراحی را دارید، می‌توانید از خدمات دکتر طاهری اعظم در حوزه تعویض مفاصل استفاده کنید. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در وبسایت ما تماس بگیرید.
ادامه مطلب

علت های درد لگن | یکی از شایع‌ترین مشکلات دستگاه اسکلتی عضلانی بدن

پروسه درمانی دردهای ناحیه لگن با توجه به علت، شدت درد و همچنین دفعات بروز درد متفاوت است. گاهی اوقات در صورت لزوم درد لگنی با استفاده از داروهایی مانند آنتی‌بیوتیک درمان می‌شود. همچنین در صورتی که این دردها به دلیل مشکل در یکی از اندام‌های واقع در ناحیه لگن باشد، فرایند درمانی ممکن است نیازمند جراحی و یا سایر اقدامات باشد که در این شرایط باید به یک پزشک متخصص دکتر افشین طاهری اعظم مراجعه کنید.
ادامه مطلب

مدت بهبودی شکستگی لگن | این شکستگی‌ها در چه مدت خوب می‌شوند

شکستگی لگن عارضه‌ای بسیار جدی است و باید هر چه سریع‌تر درمان شود؛ چرا که درمان نشدن آن باعث لخته شدن خون و حتی عفونی شدن ناحیه لگن خواهد شد. دکتر افشین طاهری اعظم یکی از برترین متخصصین ارتوپدی و جراحان لگن و زانو است. ایشان سابقه طولانی در زمینه جراحی و ترمیم شکستگی لگن دارند. شما می‌توانید در صورت دچار شدن به شکستگی در ناحیه لگن، به دکتر طاهری اعظم مراجعه کنید و تحت عمل جراحی ترمیم لگن قرار بگیرید.
ادامه مطلب

درد مفصل ران و لگن نشانه چیست | چگونه می‌توان از شر این درد خلاص شد؟

درد مفصل ران و لگن نشانه چیست؟ درد مفصل ران و لگن معمولا بسیار سنگین و عمیق است که حالت تیز و تیر کشنده یا سوزشی دارد. باید اشاره کرد که درد این مفصل با توجه به علت بروز، ممکن است خفیف یا شدید باشد. دلایل مختلفی باعث بروز درد در این مفصل می‌شوند که شکستگی یا عفونت مفصل از دلایل بسیار جدی به‌شمار می‌آیند. دقت داشته باشید که در …
ادامه مطلب

نوشته‌های ویژه

آخرین نوشته‌ها