تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نرسیده به چهارراه شهرداری، پلاک 45​​​​​​​ طبقه دوم

En
Ar

|​​​​​​​

تماس با ما

خشکی مفصل | دلایل اصلی بروز این بیماری و روش‌های درمان آن

دکتر افشین طاهری اعظم یکی از برجسته‌ترین متخصصان ارتوپدی کشور است که به عنوان پدر علم جراحی لگن در ایران شناخته می‌شود. اگر شما نیز قصد درمان مشکلات مفصلی خود مانند آرتروز و خشکی مفصل از طریق انجام عمل جراحی را دارید، می‌توانید از خدمات دکتر طاهری اعظم در حوزه تعویض مفاصل استفاده کنید. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در وبسایت ما تماس بگیرید.
ادامه مطلب

منیسک زانو چیست | آشنایی با آسیب‌های متداول و روش درمان

فعالیت‌هایی که بیشتر شامل چرخش و پیچش تهاجمی زانو هستند، شما را بیشتر در معرض خطر پارگی منیسک زانو قرار می‌دهند. این خطر به خصوص برای ورزشکارانی مانند فوتبالیست‌ها و تکواندوکاران بسیار بیشتر است. خوب است بدانید که خطر ساییدگی و پارگی زانو با افزایش سن و چاقی افزایش پیدا می‌کند.
ادامه مطلب

آرتروسکوپی زانو | تشخیص و درمان بسیاری از مشکلات زانو با این روش جراحی

آرتروسکوپی زانو در مواردی مانند پارگی رباط و مشکلات مینیسک توسط پزشک توصیه می‌شود. برای آشنایی با روند این عمل و بهترین پزشک برای انجام این کار کلیک کنید.
ادامه مطلب

علت زانو درد هنگام نشستن و برخاستن چیست | چگونه این درد را برطرف کنیم؟

فشار به زانوها؛ اصلی‌ترین عامل درد هنگام نشستن و برخاستن درد زانو از رایج‌ترین دردهای مفصلی است که افراد مختلف به آن مبتلا می‌شوند. این درد با افزایش سن و کم‌تحرکی افراد بیشتر نمایان می‌شود و علت بروز آن به دلایل مختلفی وابسته است. در این مطلب به علت زانو درد هنگام نشستن و برخاستن می‌پردازیم و علت‌ها و راهکارهای درمانی آن را بیان می‌کنیم.     زانودرد به عوامل …
ادامه مطلب

نوشته‌های ویژه

آخرین نوشته‌ها