تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نرسیده به چهارراه شهرداری، پلاک 45​​​​​​​ طبقه دوم

En
Ar

|​​​​​​​

تماس با ما

ویژگی‌های بهترین جراح لگن و بهترین جراح ارتوپد

ویژگی‌های بهترین جراح هیپ و لگن

امروزه، به دلیل افزایش تعداد جراحان ارتوپد با تخصص‌های خاص در جامعه پزشکی، انتخاب بهترین متخصص ارتوپد، بهترین جراح هیپ و بهترین جراح لگن برای بیماران را کمی چالش برانگیز می‌کند. هر کدام از متخصصان ارتوپدی در زمینه‌ی خاصی از دردهای اسکلتی - عضلانی به بیماران خود خدمات درمانی و پزشکی ارائه می‌دهند. متخصص ارتوپد، جراحی هیپ و لگن نسبت به سایر متخصصان در حوزه‌ی پزشکی به دانش و آموزش‌های ویژه‌ و حساسی نیاز دارند که آنها را از سایرین متمایز می‌کند. این جراحان، باید با هر یک از قسمت‌های اسکلت بدن آشنایی کامل داشته و قادر به ترمیم و درمان هر نوع بیماری مربوط به مفاصل و استخوان‌های بدن باشند. در نتیجه، برای درمان و بهبود دردهای مربوط به مفاصل باید بهترین جراح ارتوپد را انتخاب کنید. دارا بودن تخصص و مهارت در این حرفه، تاثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در سال‌های آینده‌ی عمر دارد. بنابراین، برای جلوگیری از انتخاب یک جراح نامناسب لازم است با ويژگی‌های بهترین جراح هیپ، بهترین جراح لگن و بهترین متخصص ارتوپد آشنا شوید.

میزان تحصیلات و بورد تخصصی

در ابتدا، بهترین فاکتور برای انتخاب یک جراح و متخصص ارتوپد می‌تواند بررسی میزان تحصیلات، دارا بودن بورد تخصصی و توجه به این نکته که از کدام آکادمی فارغ التحصیل شده، باشد. شما باید مطمئن شوید، متخصصی را انتخاب کرده‌اید که آموزش‌های لازم را در آدکامی‌های معتبر دنیا کسب کرده است. بیماران و مراجعه‌کنندگان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص میزان تحصیلات و مشاهده تخصصص دکتر افشین طاهری اعظم به بخش سوابق تحصیلی مراجعه کنند.

تجربه

متخصصان ارتوپد و جراحان لگن همانند، سایر پزشکان دارای تخصص در زمینه خاصی هستند. به عنوان مثال، برخی از جراحان ارتوپد در زمینه‌ی مچ پا و برخی دیگر در زمینه‌ی زانو یا تعویض مفاصل تخصص دارند. توصیه می‌شود، قبل از انتخاب هر جراح به تخصص و تجربه‌ی آن توجه کنید. شما می‌توانید برای آشنای با تخصص دکتر افشین طاهری اعظم در خصوص جراحی هیپ و لگن به وب سایت مراجعه کنید.

اخلاق و رفتار

به همان اندازه‌ای که مهارت، تجربه و آموزش برای جراح خوب بودن مهم است، نحوه‌ی رفتار بالینی و اخلاق مدارانه‌ی پزشک نیز با بیمار از اهمیت بسزایی برخوردار است. انتخاب یک متخصص و جراح ارتوپد به عوامل مختلفی از جمله، نحوه‌ی درمان و برخورد با بیماران، بستگی دارد. متخصص ارتوپد، باید درک کند که بیمارانش دچار درد، اضطراب و ترس شده اند. بنابراین باید با هر بیماری با صبر و مهربانی رفتار کنند.

واقع‌گرا

بهترین جراحان، هر راه و روش درمان را برای بیماران خود در نظر می‌گیرند. همچنین، در مورد نتایج احتمالی درمان باید با بیمار صادقانه و واقع‌بینانه رفتار کنند. آنها صراحتا، به بیمار می‌گویند که آیا کاندید مناسب جراحی پیچیده هستند یا خیر.

توانایی رهبری

غالبا، متخصص ارتوپد جراح هیپ و لگن با تجربه و ماهر، حین عمل جراحی با حضور تیم پزشکی، مسئولیت و موقعیت مهم را خود برعهده می‌گیرد. این موضوع نشان‌دهنده‌ی ابتکار عمل آنها است. این تعهد و مسئولیت‌پذیری از ویژگی‌های است که می‌تواند به شدت به نفع بیماران باشد.

شجاعت

جراحی، همواره یک امر استرس‌زا و خطیر قلمداد می‌شود. در نتیجه، عمل جراحی به شجاعت پزشک نیاز دارد. جراحان نباید از مقابله با جراحی‌هایی پیچیده یا دشوار ارتوپدی، در شرایطی که بیمار در معرض خطر مرگ یا از دست دادن اندام خود است، دچار ترس و اضطراب شوند. بهترین جراح ارتوپد و لگن ب قادر به تصمیم‌گیری بدون ترس است.

مهارت‌های حرکتی

متخصصان ارتوپدی، باید هماهنگی بالایی بین چشم و دست داشته باشند. زیرا، نوع عمل جراحی آنها شامل، استفاده از ابزار‌های سخت جراحی نظیر، اره برقی برای برش استخوان‌ها است. عمل جراحی استخوان و لگن، فقط در صورتی که جراح ارتوپد مهارت حرکتی خوبی داشته باشد، بدون آسیب رساندن به اعصاب دیگر با موفقیت به سر انجام می‌رسد.

تشخیص به موقع و زود هنگام

یکی از بهترین ویژگی‌های بهترین متخصص ارتوپد، بهترین جراح هیپ و بهترین جراح لگن تشخیص به موقع و زود هنگام علت درد و ناراحتی بیماران است. از این طریق مانع از پیشرفت بیماری و عدم نیاز به روش‌های جراحی تهاجمی می‌گردد. این امر مهم نیازمند همگام شدن متخصص ارتوپد با علم روز دنیا است. برای مشاهده میزان به روز بودن علم، دانش وآگاهی دکتر افشین طاهری اعظم متخصصص ارتوپدی، جراحی هیپ و لگن به بخش مقالات، تالیفات و دوره‌های آموزشی ایشان مراجعه کنید. همچنین به منظور کسب اطلاع از خدمات پزشکی دکتر افشین طاهری اعظم متخصص ارتوپدی، جراح هیپ و جراح لگن می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و برای دریافت نوبت ویزیت و تعیین وقت قبلی روی لینک تماس با ما کلیک کنید.
۵
از ۵
۳۰ مشارکت کننده

نوشته‌های ویژه

آخرین نوشته‌ها